Profil společnosti

Společnosti AV Integra CZ s.r.o. působí na českém trhu jako distributor audio a video zařízení a inteligentních řídících systémů pro komerční i rezidenční projekty. Je dceřinnou společností bratislavské firmy AV Integra s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v oblasti systémové integrace audiovizuálních technologií, kamerových systémů, videokonferenčních řešení a datových komunikačních systémů.

 

Vstupní analýza, konzultace a projektování řešení je zabezpečená týmem odborníků s více než 18 letými zkušenostmi, kteří jsou pravidelně školeni a certifikováni. Implementaci projektů a prodej námi dovážených produktů zajišťuje síť našich obchodních partnerů, rozmístěných po celé České republice.

 

Hlavní doménou firmy AV Integra a jejích obchodních partnerů je schopnost komplexně zastřešit velké aplikace, jako jsou návrhy řešení a finální instalace velkých závodů, firem, hal, hotelů, business center, kaváren a restaurací, lékařských prostor, ale také rezidenčních projektů od bytů a rodinných domů po kompletní developerské projekty.

 

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a vždy zohledňujeme specifické požadavky investora.

 

Poskytujeme také specializovaný poprodejní servis a péči v průběhu celé životnosti námi dodávaných produktů. Pro maximálně kvalitní naplnění těchto cílů jsme založili samostatnou servisní společnost AV Integra servis s.r.o., která z Bratislavy zastřešuje servisní péči pro zákazníky z České republiky a Slovenska. Její hlavní činností je poskytování servisních služeb našim partnerům a hotline servis.

 

Těšíme se, že s Vámi budeme mít možnost plnit přání Vašich klientů.

 

Ivan Trachta
Jednatel

 

AV Integra CZ s.r.o.
E-mail: ivan.trachta@avintegra.cz
Tel: +420 602 180 597