Octave Jubilee Mono SE černá

High-end lampový výkonový zesilovač

Octave Jubilee Mono SE černá
 
Výrobce
Octave Audio
Kód
OCT.JUBMONOSEB
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Jednotka
1 pár
Vaše cena bez DPH
1 806 860 Kč
Vaše cena s DPH
2 186 300 Kč
DPH
21%
Záruka

24 Měsíce

Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

  Podrobnosti o produktu

  Referenční monobloky Octave Jubilee Mono SE byly vyvinuté s touhou dosáhnout ještě dokonalejší, detailnějš a autentičtější zvuk než u předchozích modelů. Klíčem byla opět dynamika a šířka pásma.

   

  Octave chtěl trochu víc, než oněch impozantních 250 W výkonu předchůdce Jubilee Mono. Trvalo však dalších 12 měsíců, než se propracovaný koncept zhmotnil - ve stejném provedení a pouze s malým přídavkem SE. Pouhé hodnoty jasně ukázaly, že Jubilee Mono SE dramaticky posunul laťku mnoha parametrů nahoru. Spolu s charakteristickým zvukem Octave nabízí absolutně stabilní výkon, který směle řídí rytmus každé skladby s 440 W na kanál.

   

  Technické požadavky na dosažení těchto parametrů byly obrovské. Aby bylo možné tento koncept realizovat, byly vyvinuty extrémně složité výstupní transformátory. Samotné vinutí jednoho transformátoru trvá celý pracovní den. Napájení přesahuje tradiční limity. V elegantních monoblocích Jubilee Mono SE samozřejmě najdete také všechny typické bezpečnostní prvky Octave pro dokonalou ochranu zesilovače a reprosoustav. Systém řízení spotřeby společnosti Octave zajišťuje pozvolný náběh všech provozních napětí. To prodlužuje životnost všech součástí na jedné straně a na druhé straně zabraňuje proudovému rázu, na který by okamžitě reagoval domácí jistič. Byl implementován i inovativní obvod Ecomode, a tak se zesilovače automaticky přepnou do pohotovostního režimu, když není k dispozici žádný vstupní signál déle než deset minut. Výkonový zesilovač je vypnutý a pouze vstupní sekce jsou stále pod napětím.

   

  Úžasně jednoduché a praktické je nastavení předpětí, i když technicky to není triviální úkon s celkem osmi lampami na zesilovač. Nastavení se provádí pomocí osmi 10otáčkových potenciometrů (jeden pro každou lampu), tak přesných jako samotné měření. To vše je zakončeno přesným digitálním displejem v horní části šasi. Zde si můžete zvolit lampu po lampě elegantním otočným přepínačem a poté je individuálně nastavit na správnou hodnotu pomocí potenciometrů na zadní straně jednotky. To usnadňuje výměnu vadné lampy a také výměnu celé sady elektronek za účelem vyzkoušení různých typů. To je výhoda, kterou si můžete vychutnat v jakémkoli integrovaném nebo výkonovém zesilovači Octave, stejně jako ve velkých monoblocích. Charakteristické zvukové vlastnosti různých typů lamp (KT88, 6550, KT120, KT150 atd.) nabízejí možnost individuálního doladění zvukové sestavy.

   

  Unikátní vzhled, elegantní linie a prvotřídní materiály neslouží jen vysokému estetickému dojmu. Masivní materiály na přední straně slouží dalšímu účelu. Velmi účinně tlumí kryt zesilovače a zabraňují mechanickým rezonancím. Kombinace broušených hliníkových boků spolu s nádherným kamenným pruhem uprostřed čelní strany je kompozicí superlativů. Speciální nohy, které se osvědčily při dlouhých zkouškách, dokonale doplňují bezpečné a stabilní šasi. Masivní reproduktorové terminály a pozlacené konektory zesilovačů Jubilee Mono SE podtrhují nekompromisní přístup a dále potvrzují, že nic nezůstalo na náhodě.

   

  Octave prezentoval tento špičkový zesilovač v mnoha různých konfiguracích a nadšení bylo vždy ohromující. Protože energie je dodávána reprosoustavám přirozeně s takovým detailem, kontrolou a autoritou, přináší kvalitu, která je nesrovnatelná s žádným jiným zesilovačem. Dynamická schopnost monobloků Octave Jubilee Mono SE je dechberoucí a evidentní u každé reprosoustavy. Současně oba monobloky znovu a znovu dokonale vytvářejí expresivní a tak důležité střední pásmo. Lidské ucho je velmi citlivé a vnímá nepřirozené zabarvení jako velmi znepokojující. Přirozenost Jubilee Mono SE stanovuje působivé nové standardy. Jemné výšky se hladce integrují do celkového zvukového obrazu.

   

  Cesta hudebními zákoutími je s Octave Jubilee Mono SE vzrušující a relaxační jako nikdy předtím: klasická, moderní, absolutně spolehlivá, působivě inovativní a zvukově zcela výjimečná.

   

  Technická specifikace:

  • Osazení elektronkami: 8x KT 120 + 3x ECC 82 v každém monobloku
  • Výstupní výkon: 400 W do 4 ohmů na kanál, špičky až 450 W
  • Frekvenční rozsah: 10 Hz - 80 kHz / +- 0,5 dB
  • Celkové harmonické zkreslení: < 0,1% při 10 W do 4 ohmů
  • Poměr signál / šum: > 103 dB
  • Minimální impedance reprosoustav: 2 ohmů
  • Zisk: 28 dB
  • Vstupní citlivost: 1,5 V
  • Vstupy: 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
  • Vlastnosti: ECO Mode, nastavení předpětí
  • Obsah balení: 2x monoblok Jubilee Mono SE, napájecí kabely, 3 mm šroubovák pro seřízení předpětí
  • Rozměry: 280 x 707 x 484 mm (š x v x h)
  • Hmotnost: 66 kg jeden monoblok

  Parametry

  Výkon 400 W do 4 ohmov na kanál, špičky až 450 W
  Frekvenční odezva 10 Hz - 80 kHz / + - 0,5 dB
  SNR > 103 dB

  Zesilovač

  Typ zesilovače Elektronkový

  Konektivita a ovládání

  Vstupy 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
  Výstupy pre 4 a 8 ohmové reprosústavy

  Obecné

  Rozměry 280 x 707 x 484 mm (š x v x h)
  #1#Hmotnosť# 66 kg jeden monoblok
  Obsah balení 2x monoblok Jubilee Mono SE, napájacie káble, 3 mm skrutkovač pre nastavenie predpätia
   

  Dotazy k produktu rád zodpoví:

  Ivan Trachta, +420 602 180 597 ivan.trachta@avintegra.cz

  Poslat info

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail

  Parametry

  Výkon 400 W do 4 ohmov na kanál, špičky až 450 W
  Frekvenční odezva 10 Hz - 80 kHz / + - 0,5 dB
  SNR > 103 dB

  Konektivita a ovládání

  Vstupy 1x linkový RCA, 1x linkový symetrický XLR
  Výstupy pre 4 a 8 ohmové reprosústavy

  Obecné

  Rozměry 280 x 707 x 484 mm (š x v x h)
  #1#Hmotnosť# 66 kg jeden monoblok
  Obsah balení 2x monoblok Jubilee Mono SE, napájacie káble, 3 mm skrutkovač pre nastavenie predpätia

  Zesilovač

  Typ zesilovače Elektronkový

  Ke stažení